Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: How Americans See Europe  (Прочитано 2472 пати)

ohrid1941

 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3174
  • Погледај го Профилот
How Americans See Europe
« на: Мај 14, 2010, 01:31:58 »

Сочувана

Илинден

 • Global Moderator
 • Full Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 226
 • СВОБОДА ИЛИ СМЪРТЪ ЗА МАКЕДОНИЯ!
  • Погледај го Профилот
Одг: How Americans See Europe
« Одговори #1 на: Мај 14, 2010, 08:49:24 »

Како што можам да забележам, Американците воопшто не ја гледаат Србија. Ја нема на картата  :o
Сочувана