Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: eБългария  (Прочитано 3069 пати)

kokobg

 • Newbie
 • *
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 1
  • Погледај го Профилот
eБългария
« на: Јануари 28, 2010, 03:32:52 »

Помогнете на България във виртуалния свят на еРепублик! Социално стратегическа игра, предлагаща множество възможности и посоки на развитие.

Сочувана

Корени

 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 1070
  • Погледај го Профилот
  • Корени
Одг: eБългария
« Одговори #1 на: Април 07, 2010, 07:53:54 »

Коко, спамиш...
Сочувана