Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Не-мръснишки арт  (Прочитано 1707 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот
Не-мръснишки арт
« на: Март 07, 2010, 05:16:47 »

Не-мръснишки арт

Аха-аха да си кажеш “простак!” и той замазва положението :)

http://www.youtube.com/watch?v=pP5oMRhh6Xk
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !