Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Видео за македонската историjа  (Прочитано 2564 пати)

balgarin

 • Newbie
 • *
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 1
  • Погледај го Профилот
Видео за македонската историjа
« на: Април 13, 2009, 09:15:46 »

http://www.youtube.com/watch?v=WypjrX91AVo

Секои коментари са добро дошли!
Сочувана

MacedonBG

 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 762
  • Погледај го Профилот
  • Българският националистически форум
Одг: Видео за македонската историjа
« Одговори #1 на: Април 13, 2009, 09:21:40 »

Добро е, добре дошъл в форума братко.
Сочувана
Българският националистически форум http://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php
Facebook account - Kaloian Ivanov Macedonbg

Eks

 • Newbie
 • *
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 5
  • Погледај го Профилот
Сочувана