Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: DW: Skype dials up mobiles  (Прочитано 1853 пати)

ohrid1941

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 3174
    • Погледај го Профилот
DW: Skype dials up mobiles
« на: Февруари 04, 2010, 12:51:17 »

Deutsche Welle, 14.09.2009
Skype dials up mobiles
Сочувана