Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: http://mysite-bg.com  (Прочитано 3962 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот
http://mysite-bg.com
« на: Јануари 23, 2010, 04:10:26 »

ЕДЕН ПРЕКРАСЕН САЙТ :
http://mysite-bg.com
ПОСЕБНО ЗА ОНИЕ ШТО НЕ СЕ ВО БУГАРИЯ, А САКААТ ДА ГЛЕДАТ БУГАРСКИ ТЕЛЕВИЗИИ, ФИЛМОВИ, СЕРИАЛИ, ДА СЛУШАТ МУЗИКА  ит.н. ит.н.

ПРИЯТНИ МОМЕНТИ ЗА СИТЕ ДОБРО-НАМЕРНИ !
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !