Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: КРАСИ РАДКОВ  (Прочитано 2231 пати)

disidente

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 5398
  • Погледај го Профилот
КРАСИ РАДКОВ
« на: Јануари 12, 2010, 10:00:11 »

Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !

татар

 • Jr. Member
 • **
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 61
  • Погледај го Профилот
Одг: КРАСИ РАДКОВ
« Одговори #1 на: Јануари 12, 2010, 11:16:18 »

Сочувана
Човек се учи докато е прост!

disidente

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 5398
  • Погледај го Профилот
Одг: КРАСИ РАДКОВ
« Одговори #2 на: Јануари 16, 2010, 02:17:10 »

Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !

disidente

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 5398
  • Погледај го Профилот
Одг: КРАСИ РАДКОВ
« Одговори #3 на: Јануари 19, 2010, 10:59:05 »

Krasi Radkov - Boiko Borisov (04.01.2010)

http://www.youtube.com/watch?v=3dQ2Lrc3i-A
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !

ohrid1941

 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3174
  • Погледај го Профилот
Одг: КРАСИ РАДКОВ
« Одговори #4 на: Јануари 20, 2010, 05:23:42 »

Krasi Radkov - Don Korleone (04.01.2010)

http://www.youtube.com/watch?v=KsE8nx9YwlM&feature=related
Сочувана