Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Н.В. Цар Борис во Струмица  (Прочитано 3748 пати)

ohrid1941

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 3174
    • Погледај го Профилот
Н.В. Цар Борис во Струмица
« на: Април 26, 2010, 12:54:51 »

Н.В. Цар Борис во Струмица

Сочувана