Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Забрана  (Прочитано 1699 пати)

ohrid1941

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 3174
    • Погледај го Профилот
Забрана
« на: Декември 23, 2009, 09:28:06 »

ЗАБРАНА

Значи, јас како единствен сопственик на овој слабо посетен и ретко читан портал, веб страна без влијание кај масите, ЗАБРАНУВАМ да ја (го) листаат и читаат сите предавници на МАКЕДОНСКАТА кауза, сите странски дипломати пратени овдека да не обезличат, сите самонабедени интелектуалци, самопромовирани аналитичари, новинари преплатени од странските служби, и особено на сите пичкици кои се плашат да се појават во нормална емисија, пред нормален новинар за да одговорат логично на логично поставените прашања.

Прочитај повеќе
Сочувана