Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Изгрев в Поморие  (Прочитано 2221 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот
Изгрев в Поморие
« на: Декември 20, 2009, 06:35:06 »

Изгрев в Поморие

http://blog.raskoll.com/2009/12/945

17 фотографии на един много красив изгрев в град Поморие 
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !