Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: ПРЕМЕСТЕНА: Хумор  (Прочитано 2835 пати)

ohrid1941

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 3174
    • Погледај го Профилот
ПРЕМЕСТЕНА: Хумор
« на: Декември 10, 2009, 03:11:25 »

Темата е преместена во Хумор.

http://bkks.org/forum/index.php?topic=1263.0
Сочувана