Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: 94 СТУДЕНТИ ГЪРМЯТ – ИЗЧЕЗНАЛИ ИМ ОЦЕНКИТЕ  (Прочитано 2403 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот

94 СТУДЕНТИ ГЪРМЯТ – ИЗЧЕЗНАЛИ ИМ ОЦЕНКИТЕ

http://www.blitz.bg/news/article/62627
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !