Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Проф. арх. Силвио де Понте  (Прочитано 1431 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот
Проф. арх. Силвио де Понте
« на: Октомври 20, 2009, 02:32:27 »

Проф. арх. Силвио де Понте

http://www.radar.bg/redirect.php?newsid=6375644
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !