Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Хумор  (Прочитано 71474 пати)

disidente

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 5398
  • Погледај го Профилот
Одг: Хумор
« Одговори #90 на: Јуни 16, 2010, 01:00:01 »

Смешни, двусмислени снимки - не всичко е това, което си мислите, че е.

http://www.smehomania.com/fun-jokes/905-smeshni-dvusmisleni-snimki-ne-vsichko-e-tova-koeto-si-mislite-che-e.html
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !

Корени

 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 1070
  • Погледај го Профилот
  • Корени
Одг: Хумор
« Одговори #91 на: Јуни 16, 2010, 09:04:13 »

Ако харесвате такива, може да наглеждате
http://biskvitka.net/fotoshegi/
http://bgman.net/index.php?do=cat&category=funpics
http://4uk4e.com/
http://seir.bg/ и т.н. :)

Всеки ден има нови... абе тия хора изобщо работят ли  ???
Сочувана

Urban

 • Full Member
 • ***
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 197
  • Погледај го Профилот
Одг: Хумор
« Одговори #92 на: Јуни 17, 2010, 02:54:47 »

Сочувана

Urban

 • Full Member
 • ***
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 197
  • Погледај го Профилот
Одг: Хумор
« Одговори #93 на: Јуни 21, 2010, 12:02:01 »

Сочувана

disidente

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 5398
  • Погледај го Профилот
Одг: Хумор
« Одговори #94 на: Јуни 24, 2010, 01:22:00 »

Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !

disidente

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 5398
  • Погледај го Профилот
Одг: Хумор
« Одговори #95 на: Јуни 25, 2010, 12:07:27 »

МАКЕДОНСКИ СОСТОЙБИ :

Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !

disidente

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 5398
  • Погледај го Профилот
Одг: Хумор
« Одговори #96 на: Јуни 26, 2010, 10:36:06 »

Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !

Urban

 • Full Member
 • ***
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 197
  • Погледај го Профилот
Сочувана

disidente

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 5398
  • Погледај го Профилот
Одг: Хумор
« Одговори #98 на: Јуни 29, 2010, 10:44:29 »

Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !

Стариот

 • Jr. Member
 • **
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 77
 • Всичко за Македония!
  • Погледај го Профилот
  • Книги за Македония, Books about Macedonia
Одг: Хумор
« Одговори #99 на: Јуни 29, 2010, 10:52:30 »

Сочувана
Всичко за Македония!

disidente

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 5398
  • Погледај го Профилот
Одг: Хумор
« Одговори #100 на: Јули 06, 2010, 09:54:38 »

Ромският доктор Ох боли!

http://joke.bg/romskiiat-doktor-oh-boli
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !

disidente

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 5398
  • Погледај го Профилот
Одг: Хумор
« Одговори #101 на: Јули 09, 2010, 08:47:26 »

Опа...това не беше предвидено

http://vbox7.com/play:b0b48a3e&ef=1
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !

disidente

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 5398
  • Погледај го Профилот
Одг: Хумор
« Одговори #102 на: Јули 14, 2010, 07:47:27 »

Пипките на македонскиот октопод

Цитат
Расте цената на октоподот Пол. Осумкракиот германски јасновидец би можел да заработи три милиони фунти ако се појави во некоја реклама. Но, Пол не го засени нашиот, македонскиот октопод на кој повеќе од една деценија не му ги отсекоа пипките. Токму затоа зборот октопод кај нас не не потсетува само на прогнозерот Пол од Светското првенство.

- Мене ли најдовте сега да ме прашате? Од кај да знам јас.
- Има,има и тоа секаде го има.
- Само Пол прогнозираше, а овој нашиов ништо не погодува – велат граѓаните.

http://www.kanal5.com.mk/default.aspx?mId=37&eventId=62755
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !

Корени

 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 1070
  • Погледај го Профилот
  • Корени
Одг: Хумор
« Одговори #103 на: Јули 16, 2010, 09:38:13 »

На екскурзия  :D

Сочувана

disidente

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 5398
  • Погледај го Профилот
Одг: Хумор
« Одговори #104 на: Јули 21, 2010, 12:52:16 »

Това куче знае как да действа - много смях

http://frognews.bg/news_25520/Tova_kuche_znae_kak_da_deistva_-_mnogo_smiah/
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !