Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Президентът открива новата учебна година на Софийският университет  (Прочитано 2410 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот

Президентът открива новата учебна година на Софийският университет

Софийският университет "Св. Климент Охридски" днес открива тържествено новата учебна година, съобщи пресцентърът на висшето училище, предаде БТА.

http://today.actualno.com/news_263696.html
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !