Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Страници: 1 [2]
  Тема Поставена од Одговори Прегледи Последна порака
94 СТУДЕНТИ ГЪРМЯТ – ИЗЧЕЗНАЛИ ИМ ОЦЕНКИТЕ disidente 0 1960 Последна порака Октомври 26, 2009, 12:25:19
disidente
Зараждат се протести в СУ disidente 0 2212 Последна порака Декември 06, 2009, 12:23:38
disidente
Bulgarian Language, Culture, and History Summer Program ohrid1941 0 2312 Последна порака Февруари 01, 2010, 09:57:58
ohrid1941
ЕРАЗЪМ европеизира студентите от БСУ disidente 1 2605 Последна порака Февруари 05, 2010, 12:38:41
PANKOVSKY
Връщат държавната поръчка за студенти disidente 0 1948 Последна порака Јули 21, 2010, 12:40:23
disidente
Македонските студенти масово остават в България Корени 0 2510 Последна порака Август 17, 2010, 04:11:31
Корени
НБУ вече с приемен изпит по Skype Корени 0 2107 Последна порака Август 23, 2010, 06:26:55
Корени
Безплатно висше за висока диплома Корени 0 2115 Последна порака Август 23, 2010, 06:29:36
Корени
БОБИ СТУДЕНТ НА ГЕНЕРАЦИЈАТА Competent 0 2245 Последна порака Декември 16, 2010, 10:11:11
Competent
Висшето образование вече и онлайн Корени 0 2340 Последна порака Мај 11, 2011, 11:54:43
Корени
Университетите ще правят филиали в чужбина Корени 0 2118 Последна порака Мај 11, 2011, 03:58:27
Корени
УНИВЕРСИТЕТИ В БЪЛГАРИЯ disidente 0 2989 Последна порака Декември 27, 2011, 01:29:30
disidente
Страници: 1 [2]

 

  • Нормална тема
  • Популарна тема (Повеќе од 15 пораки)
  • Многу популарна тема (Повеќе од 25 пораки)
  • Заклучена тема
  • Леплива тема
  • Анкета