Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Прикажи ги пораките

Овој оддел овозможува да ги гледате сите пораки оставени од овој член. Но внимавај можеш да ги видиш истите само од делови на форумот каде имаш пристап.

Пораки - татар

Страници: 1 ... 3 4 [5]
61
Предлози / Одг: Бугарско државјанство
« на: Август 09, 2009, 10:24:52  »
Не казвайте,че процедурата за придобиване на българско гражданство е продължителна-за Испания е 8 (осем) години живяни и работени легално в страната ;D

Страници: 1 ... 3 4 [5]