Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Прикажи ги пораките

Овој оддел овозможува да ги гледате сите пораки оставени од овој член. Но внимавај можеш да ги видиш истите само од делови на форумот каде имаш пристап.

Пораки - тиквешанка

Страници: 1 ... 41 42 [43]
631
Музика / Одг: Музикални поздрави ! :)
« на: Јануари 11, 2011, 02:19:13  »
Поздрав до сите на форумов!

http://www.youtube.com/watch?v=Yd8rP15FOwg

632
Документи / Одг: Исторически документи
« на: Јануари 09, 2011, 11:27:09  »
Во својата Автобиографија Прличев се декларирал како Бугарин.


633
Ти благодарам Competent!Ќе ги разгледам подетално.По потреба ќе прашувам.
поздрав

Страници: 1 ... 41 42 [43]