Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Прикажи ги пораките

Овој оддел овозможува да ги гледате сите пораки оставени од овој член. Но внимавај можеш да ги видиш истите само од делови на форумот каде имаш пристап.

Теми - PippiBG

Страници: [1]
1
Хумор / Инж. Донев
« на: Јуни 23, 2010, 12:07:20  »
Виждам, че в тази секция има непростим пропуск  :) - няма нищо на Камен Донев, един от най-добрите български комици:

"Универсално Куче":
http://www.youtube.com/watch?v=WsHYzrJjtgk&feature=PlayList&p=C0E98088142F021A&playnext_from=PL&playnext=2

Новогодишен скеч:
http://www.youtube.com/watch?v=idrULG7f-HE

"Учител":
http://www.youtube.com/watch?v=T9mk0WsUkFA&feature=relatedСтраници: [1]