Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: ЖЕСТОКА БИТКА МЕЖДУ НИКО ТУПАРЕВ И СЛАВИ ТРИФОНОВ!  (Прочитано 1223 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот

ЖЕСТОКА БИТКА МЕЖДУ НИКО ТУПАРЕВ И СЛАВИ ТРИФОНОВ!

http://alfarss.info/r/1251970347/

Нико Тупарев конкурира "Дансинг старс" със свое танцувално шоу по Нова телевизия
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !