Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: “Сълзи над Босфора” пресъхват, плачем с “Гордата Аси”  (Прочитано 1004 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот

“Сълзи над Босфора” пресъхват, плачем с “Гордата Аси”

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=212904
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !