Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Ваня Борджър - Vanja Bordjar  (Прочитано 2763 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот
Ваня Борджър - Vanja Bordjar
« на: Август 15, 2009, 03:56:26 »

Ваня Борджър - Vanja Bordjar

http://galeria-vassilev.com/galeria/thumbnails.php?album=77

ПЕРФЕКТНО !!!

Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !