Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Уметност  (Прочитано 1295 пати)

disidente

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 5398
  • Погледај го Профилот
Уметност
« на: Јули 27, 2009, 02:46:55 »

Втора „Ръченица” на Мърквичка отива на търг за 69 000 евро

http://bghudojnici.start.bg/link.php?id=441837
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !

ohrid1941

 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3174
  • Погледај го Профилот
Одг: Уметност
« Одговори #1 на: Јули 28, 2009, 11:02:10 »

"Ръченица" от Мърквичка:

Сочувана