Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Снимка на Иван Михайлов  (Прочитано 3692 пати)

ohrid1941

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 3174
    • Погледај го Профилот
Снимка на Иван Михайлов
« на: Септември 07, 2011, 12:16:40 »

Неизвестна снимка на Иван Михайлов от 50-те години на ХХ в.

Сочувана