Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Митрополит Герасим пада ранен в Струмица  (Прочитано 2711 пати)

ohrid1941

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 3174
    • Погледај го Профилот

Митрополит Герасим пада ранен в Струмица

http://e-svilengrad.com/news/wp-content/uploads/Most/Most%2048/Most6.pdf
Сочувана