Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: US State Department 2010 Human Rights Report: Macedonia  (Прочитано 1700 пати)

ohrid1941

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 3174
    • Погледај го Профилот
US State Department 2010 Human Rights Report: Macedonia
« на: Април 09, 2011, 12:22:49 »

US State Department, 8 April 2011
2010 Human Rights Report: Macedonia

http://www.state.gov/g/drl/rls/hrrpt/2010/eur/154437.htm
« Последно менување: Април 17, 2011, 03:27:36 ohrid1941 »
Сочувана