Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: ПРЕМЕСТЕНА: ЦСКА унизи Левски на "Герена"  (Прочитано 1339 пати)

ohrid1941

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 3174
    • Погледај го Профилот

Темата е преместена во Спорт.

http://bkks.org/forum/index.php?topic=3081.0
Сочувана