Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: ЦСКА унизи Левски на "Герена"  (Прочитано 1542 пати)

ppan

  • Full Member
  • ***
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 219
    • Погледај го Профилот
ЦСКА унизи Левски на "Герена"
« на: Февруари 27, 2011, 12:02:02 »

ЦСКА унизи Левски на "Герена"http://football.sportal.bg/news.php?news=289688

На всички македонски приятели поздрави от един голям фен на ЦСКА!
ЦСКА оле, оле, оле!

ЦСКА-най-великия и обичан от българите отбор, така както македонците са обичали ФК "Македония"!
Сочувана