Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Ghana 1-0 Serbia : 2010 FIFA World Cup South Africa  (Прочитано 2081 пати)

ohrid1941

 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3174
  • Погледај го Профилот
Сочувана

disidente

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 5398
  • Погледај го Профилот
Одг: Ghana 1-0 Serbia : 2010 FIFA World Cup South Africa
« Одговори #1 на: Јуни 14, 2010, 08:51:29 »

;D  ;D  ;D
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !

MacedonBG

 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 762
  • Погледај го Профилот
  • Българският националистически форум
Одг: Ghana 1-0 Serbia : 2010 FIFA World Cup South Africa
« Одговори #2 на: Јуни 15, 2010, 09:10:44 »

 ;D ;D ;D
Сочувана
Българският националистически форум http://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php
Facebook account - Kaloian Ivanov Macedonbg

Urban

 • Full Member
 • ***
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 197
  • Погледај го Профилот
Одг: Ghana 1-0 Serbia : 2010 FIFA World Cup South Africa
« Одговори #3 на: Јуни 24, 2010, 12:44:17 »

Bye, bye serbia :D :D :D
Сочувана

ohrid1941

 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3174
  • Погледај го Профилот
Одг: Ghana 1-0 Serbia : 2010 FIFA World Cup South Africa
« Одговори #4 на: Јуни 24, 2010, 01:04:35 »

Australia Serbia FiFa World Cup 2010 South Africa - Australia beats Serbia 2:1

http://www.youtube.com/watch?v=E6dohPn4TBA
Сочувана