Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Македонката Дияна во „Добре дошъл в България“  (Прочитано 1948 пати)

ACO

  • Newbie
  • *
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5
    • Погледај го Профилот


Поткрепете я македонката Дияна во шоуто на Слави „Добре дошъл в България“

Силна девойка, македонска българка....случайно во шоуто...
Я претставува Република Макеодния..
Да я подържиме...
http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=128013467211685

http://vbox7.com/play:788ca71e
Сочувана