Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Цветница  (Прочитано 1248 пати)

ppan

 • Full Member
 • ***
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 219
  • Погледај го Профилот
Цветница
« на: Март 28, 2010, 07:21:32 »

На всички македонски приятели честитя светлия християнски празник Цветница!
Господ да ви пази!http://www.youtube.com/watch?v=OEimzp-FU10
« Последно менување: Март 28, 2010, 07:26:57 ppan »
Сочувана

disidente

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 5398
  • Погледај го Профилот
Одг: Цветница
« Одговори #1 на: Март 28, 2010, 10:38:21 »

На всички македонски приятели честитя светлия християнски празник Цветница!
Господ да ви пази!http://www.youtube.com/watch?v=OEimzp-FU10

ЧЕСТИТКИ И НА ТЕБЕ БРАТКО ! И НА ВСИЧКИ БРАТЯ И СЕСТРИ БЪЛГАРИ , КЪДЕТО И ДА СА !
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !