Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: 20 години ВМРО-ДПМНЕ  (Прочитано 11139 пати)

тиквешанка

  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 633
    • Погледај го Профилот
Одг: 20 години ВМРО-ДПМНЕ
« Одговори #30 на: Март 05, 2011, 10:41:23 »

Криминал тежок 3 милиони евра!Датира од воената 2001-министерство за финансии & царина!Време кога се случи Карпалак,Љуботенски бачила,Рамковен договор!,,Патриотиве“ имале поважна работа!Што се однесува до Дулиќ,во 1998 беа во ДА на Тупурковски,а кога Циле излезе од коалицијата, во 2000 тие преминаа во дпмне.

http://www.a1.com.mk/vesti/default.aspx?VestID=135123

ФОКУС бр.818

« Последно менување: Март 05, 2011, 10:46:55 тиквешанка »
Сочувана