Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Темата на нова: 12 Април 2009  (Прочитано 1189 пати)

valentinova

  • Гостин
Темата на нова: 12 Април 2009
« на: Април 12, 2009, 06:46:47 »

Много моля, като излезе да дадете линк. Току що свърши и хванах само края ...
Сочувана