Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Памет българска, 11 април 2009  (Прочитано 1438 пати)

ohrid1941

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 3174
    • Погледај го Профилот
Памет българска, 11 април 2009
« на: Април 12, 2009, 05:51:39 »

Памет българска, 11 април 2009
с гост Петър Колев от Щип
Сочувана