Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Телма: Информатички пад на Македонија  (Прочитано 1617 пати)

ohrid1941

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 3174
    • Погледај го Профилот

Телма: Информатички пад на Македонија
http://telma.com.mk/vest.aspx?vest=4121
Сочувана