Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: СВЕЩЕНИК ФРЧКОВСКИ  (Прочитано 2327 пати)

disidente

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 5398
  • Погледај го Профилот
СВЕЩЕНИК ФРЧКОВСКИ
« на: Декември 18, 2009, 01:42:56 »

Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !

manastirli

 • Newbie
 • *
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 8
  • Погледај го Профилот
Одг: СВЕЩЕНИК ФРЧКОВСКИ
« Одговори #1 на: Март 20, 2010, 12:46:56 »

Ма нема шанси фрчко комуњарот е ваш :o
Сочувана