Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Интервју на г-н Лазар Младенов во емисијата на Пламен Павлов за СКАТ телевизија  (Прочитано 894 пати)

ohrid1941

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 3174
    • Погледај го Профилот

Интервјуто на г-н Лазар Младенов од 13 ноември 2009 во емисијата на Пламен Павлов за СКАТ телевизија во врска со енциклопедијата на МАНУ, може да го погледнете на YouTube:

http://www.youtube.com/watch?v=kqjGQ5No57U
Сочувана