Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Земеделският министър пя в “Комиците”  (Прочитано 838 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот
Земеделският министър пя в “Комиците”
« на: Ноември 15, 2009, 02:56:27 »

Земеделският министър пя в “Комиците”

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=280647
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !