Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Венелин Петков с нож от войските  (Прочитано 1057 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот
Венелин Петков с нож от войските
« на: Ноември 13, 2009, 12:44:49 »

Венелин Петков с нож от войските

Водещият на новините на Би Ти Ви Венелин Петков вече е горд притежател на нож от сухопътните войски.

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=278944
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !