Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: "Търси се..."  (Прочитано 943 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот
"Търси се..."
« на: Ноември 04, 2009, 12:28:07 »

"Търси се..." Юксел Кадриев

Не пропускайте изповедта на родителите му, както и срещата с дъщеричката му Габриела...

http://alfarss.info/r/1257313980/
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !