Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: СЕМ скочи срещу „Цената на истината”  (Прочитано 925 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот
СЕМ скочи срещу „Цената на истината”
« на: Октомври 29, 2009, 12:50:33 »

СЕМ скочи срещу „Цената на истината”

Пледира играта по Нова да бъде цензурирана и изместена преди полунощ

http://www.monitor.bg/article?id=219523
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !