Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: "Клиника на третия етаж" се завръща с нови епизоди  (Прочитано 821 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот

"Клиника на третия етаж" се завръща с нови епизоди

Актьорите Стефания Колева, Рени Врангова, Христо Мутафчиев и Александър Косев се събират за новите епизоди на комедията "Клиника на третия етаж" - "10 години по-късно", предаде БТА.

http://culture.actualno.com/news_266572.html
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !