Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Безплатна реклама ! :)  (Прочитано 1753 пати)

Competent

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3619
  • Погледај го Профилот
Безплатна реклама ! :)
« на: Март 12, 2009, 11:30:14 »

Сочувана
Every cat, dog and skunk born in Macedonia is Macedonian.
But the whole world knows that the Slavs in Macedonia are Bulgarians.
People that don’t know or do not want to know who they are will perish !

ohrid1941

 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3174
  • Погледај го Профилот
Одг: Безплатна реклама ! :)
« Одговори #1 на: Март 13, 2009, 12:11:51 »

Competent, од каде е оваа бесплатна реклама? :)
Сочувана

Competent

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3619
  • Погледај го Профилот
Одг: Безплатна реклама ! :)
« Одговори #2 на: Март 13, 2009, 01:11:43 »

Competent, од каде е оваа бесплатна реклама? :)

Оттук: http://utrinski.com.mk/?ItemID=167AD3536D35BA42AF89F6A23C7C3D23
Сочувана
Every cat, dog and skunk born in Macedonia is Macedonian.
But the whole world knows that the Slavs in Macedonia are Bulgarians.
People that don’t know or do not want to know who they are will perish !

ХАН ТАТАР

 • Newbie
 • *
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 1
  • Погледај го Профилот
Одг: Безплатна реклама ! :)
« Одговори #3 на: Март 13, 2009, 09:32:59 »

Това е чудесна реклама. Лично аз научих от същия коментар за вас. Поздрави! ваш Хан Татар ;)
Сочувана