Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

БККС иска да види като европарламентаристи доказани родолюбци с различна политическа ориентация: https://www.youtube.com/watch?v=zKLi5sK7vjk

Страници: [1] 2 3 ... 5
  Тема Поставена од Одговори Прегледи Последна порака
Честита Ни новата 2016 година опълченец 0 240 Последна порака Јануари 01, 2016, 10:51:25
опълченец
RM on a crossroad between YU and EU ohrid1941 0 915 Последна порака Декември 19, 2012, 10:21:47
ohrid1941
Хумор « 1 2 3 ... 11 » Корени 160 27355 Последна порака Ноември 30, 2012, 07:58:35
опълченец
Останатo од Јован Постолоски - Јофе disidente 5 1654 Последна порака Април 04, 2012, 03:42:47
disidente
Нацистички хумор disidente 0 756 Последна порака Април 01, 2012, 11:31:04
disidente
За цената на яйцата! :) Competent 0 822 Последна порака Март 12, 2012, 08:05:07
Competent
Јунанистан и Грујовистан disidente 0 830 Последна порака Февруари 28, 2012, 12:45:47
disidente
Стоичков става доктор хонорис кауза Competent 9 1749 Последна порака Февруари 04, 2012, 01:01:51
Competent
Тито им го продал на Американците патот до Месечината :) Competent 0 836 Последна порака Јануари 10, 2012, 01:11:31
Competent
Се воведува нов државен празник – Ден на Античките Македонци Competent 0 803 Последна порака Јануари 01, 2012, 11:00:38
Competent
Господари на ефира 05.07.2011 ohrid1941 0 796 Последна порака Ноември 01, 2011, 06:12:09
ohrid1941
Президентски хумор « 1 2 » ohrid1941 26 2954 Последна порака Октомври 30, 2011, 08:05:54
Competent
Гафове - Кръстникът :) Competent 0 827 Последна порака Октомври 09, 2011, 04:52:31
Competent
Изгавриха се с Азис в руско шоу Competent 1 678 Последна порака Октомври 08, 2011, 01:30:10
Competent
Голо сефте на фонтаната под Александар! Competent 0 802 Последна порака Октомври 06, 2011, 09:54:19
Competent
В крак с времето « 1 2 3 » ohrid1941 30 4454 Последна порака Октомври 01, 2011, 03:08:08
Competent
Eден век македонско – израелски врски Ortodox 0 883 Последна порака Октомври 01, 2011, 10:34:54
Ortodox
No comment! Competent 0 797 Последна порака Септември 21, 2011, 01:15:33
Competent
Стоичков шамароса собственик на вестник Competent 0 847 Последна порака Септември 19, 2011, 11:58:09
Competent
Как военен марш стана чалга xит? Competent 0 763 Последна порака Септември 18, 2011, 03:01:09
Competent
Страници: [1] 2 3 ... 5

 

  • Нормална тема
  • Популарна тема (Повеќе од 15 пораки)
  • Многу популарна тема (Повеќе од 25 пораки)
  • Заклучена тема
  • Леплива тема
  • Анкета