Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 62
  Тема Поставена од Одговори Прегледи Последна порака
Александър Йорданов: Новия президент на Македония да забрави антибългаризма ohrid1941 0 752 Последна порака Март 23, 2009, 11:10:08
ohrid1941
Сътрудничество skit 0 779 Последна порака Март 24, 2009, 10:48:42
skit
За македонските рани .... Competent 1 928 Последна порака Март 24, 2009, 11:56:44
Karev
България ще финансира проекти за подобряване на условията в училища в Македония ohrid1941 0 730 Последна порака Март 26, 2009, 12:40:09
ohrid1941
Една публикација во весник "Фокус" ohrid1941 0 1929 Последна порака Март 27, 2009, 12:56:36
ohrid1941
Любопитно betina 2 998 Последна порака Март 27, 2009, 06:38:30
valentinova
Утрински весник: Мејер го обвини Брисел дека го шири спорот со името ohrid1941 0 982 Последна порака Март 28, 2009, 12:15:35
ohrid1941
Дневник: Заев го врбувал Ахмети за предвремени избори ohrid1941 0 978 Последна порака Март 28, 2009, 12:20:19
ohrid1941
Владика Петър: български военни паметници, туристи, български надписи, портрети ohrid1941 0 703 Последна порака Март 28, 2009, 12:27:53
ohrid1941
Внук на учесник во Илинденското востание кандидат за градоначалник на Охрид ohrid1941 0 1020 Последна порака Април 01, 2009, 12:05:46
ohrid1941
A1: Во ЕУ „македонски“ нема да се користи!? ohrid1941 0 909 Последна порака Април 02, 2009, 03:56:05
ohrid1941
The Economist: The name game ohrid1941 0 929 Последна порака Април 03, 2009, 10:36:57
ohrid1941
Посланик Марко Марков: Македония в задънената улица на неомакедонизма ohrid1941 0 1052 Последна порака Април 03, 2009, 11:00:09
ohrid1941
Срам за Македония: Македонците ще протестират днес срещу НАТО ohrid1941 0 774 Последна порака Април 04, 2009, 02:21:04
ohrid1941
И Никола Саркози (Шаркоски) бил Македонец :)) Илинден 1 981 Последна порака Април 05, 2009, 01:54:10
ohrid1941
„Дневник“: Албанците ги бојкотираа претседателските избори Илинден 0 797 Последна порака Април 06, 2009, 10:50:00
Илинден
US lawmakers urge Obama to back Turkey's EU bid ohrid1941 3 1065 Последна порака Април 07, 2009, 01:44:53
valentinova
Карикатура од весник Novinar.net ohrid1941 1 1788 Последна порака Април 07, 2009, 09:00:16
MacedonBG
Евангелос Кофос: Основата на спорот меѓу Атина и Скопје, не е името ohrid1941 4 1722 Последна порака Април 08, 2009, 05:50:12
ohrid1941
Невработеноста во Република Македонија Илинден 1 3935 Последна порака Април 10, 2009, 01:46:24
Илинден
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 62

 

  • Нормална тема
  • Популарна тема (Повеќе од 15 пораки)
  • Многу популарна тема (Повеќе од 25 пораки)
  • Заклучена тема
  • Леплива тема
  • Анкета