Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Страници: 1 ... 59 60 [61] 62
  Тема Поставена од Одговори Прегледи Последна порака
Шпиц: Бугарите ни токмат словенечки пакет ohrid1941 0 1119 Последна порака Март 19, 2009, 11:21:08
ohrid1941
Освен Скендербег, и Имер Селмани бил „етнички“ Македонец :) Илинден 2 1358 Последна порака Март 18, 2009, 08:59:39
ohrid1941
Се уредуваат германските гробишта во Прилеп Илинден 0 1196 Последна порака Март 18, 2009, 05:25:44
Илинден
Грчка ТВ анализа за регионот Македонија Илинден 0 1188 Последна порака Март 17, 2009, 09:33:44
Илинден
Полемика Коларов-Канзуров ohrid1941 13 3712 Последна порака Март 17, 2009, 06:56:37
Competent
Ще дойде ли Пражката пролет в Македония? vaskoni7 0 1135 Последна порака Март 17, 2009, 01:57:57
vaskoni7
Македония скочи срещу статия на наш журналист, живеещ в Германия TheFlyingDutch 2 1070 Последна порака Март 17, 2009, 01:08:06
Подпоручикъ
Намериха гроб на български генерал в Македония ohrid1941 3 1143 Последна порака Март 17, 2009, 12:55:40
Подпоручикъ
Само те били арийци, пъчат се край Вардара MacedonBG 2 1057 Последна порака Март 14, 2009, 05:22:06
jasbukivedi
Bulgarian Government Searches for Bulgarian Gorans ohrid1941 1 1216 Последна порака Март 14, 2009, 05:00:39
jasbukivedi
Безплатна реклама ! :) Competent 3 1535 Последна порака Март 13, 2009, 09:32:59
ХАН ТАТАР
Вечер го обвинува А1 за ширење на бугарска пропаганда ohrid1941 1 1339 Последна порака Март 11, 2009, 04:32:14
Competent
Јован Донев за географскиот поим "Македонија" ohrid1941 1 1708 Последна порака Март 10, 2009, 06:32:23
lady
Киро Глигоров: Венко Марковски е основоположник на македонската литература ohrid1941 1 1529 Последна порака Март 10, 2009, 06:30:12
lady
Телма: Информатички пад на Македонија ohrid1941 0 1257 Последна порака Март 09, 2009, 11:37:58
ohrid1941
Група "Приятели на България в Република Македония" във Facebook Гръкоубиец 4 1915 Последна порака Март 09, 2009, 10:46:46
Competent
Македонците крем на бугарското општество ohrid1941 0 1949 Последна порака Март 08, 2009, 06:48:07
ohrid1941
Словенски инвестиции во Македонија kbc 7 2822 Последна порака Март 07, 2009, 09:47:14
ohrid1941
Одгласи во македонските медиуми од една декларација во бугарскиот парламент ohrid1941 0 1301 Последна порака Март 07, 2009, 05:33:42
ohrid1941
Музикални избори во Македонија ohrid1941 2 1555 Последна порака Март 07, 2009, 12:39:45
ohrid1941
Страници: 1 ... 59 60 [61] 62

 

  • Нормална тема
  • Популарна тема (Повеќе од 15 пораки)
  • Многу популарна тема (Повеќе од 25 пораки)
  • Заклучена тема
  • Леплива тема
  • Анкета