Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

БККС иска да види като европарламентаристи доказани родолюбци с различна политическа ориентация: https://www.youtube.com/watch?v=zKLi5sK7vjk

Преглед

Порака:
3619 (1.230 по ден)
Старост:
Не е достапно
Датум на зачленување:
Март 03, 2009, 06:50:17
Локално време:
Март 24, 2017, 01:05:53
Последен пат пријавен:
Септември 30, 2014, 01:05:26
Потпис:
Every cat, dog and skunk born in Macedonia is Macedonian.
But the whole world knows that the Slavs in Macedonia are Bulgarians.
People that don’t know or do not want to know who they are will perish !