Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

БККС иска да види като европарламентаристи доказани родолюбци с различна политическа ориентация: https://www.youtube.com/watch?v=zKLi5sK7vjk

Преглед

Порака:
55 (0.021 по ден)
Пол:
Машки
Старост:
Не е достапно
Место:
От Дръстър до Охрид
Датум на зачленување:
Јануари 10, 2010, 05:54:42
Локално време:
Април 24, 2017, 08:20:24
Последен пат пријавен:
Септември 16, 2013, 02:37:27
Потпис:
Бугарскиот пасош е „мерцедес“, македонскиот е „фиќо“
                                                      "Нова Македониjа"