Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Прикажи ги пораките

Овој оддел овозможува да ги гледате сите пораки оставени од овој член. Но внимавај можеш да ги видиш истите само од делови на форумот каде имаш пристап.

Теми - ACO

Страници: [1]
1

Поткрепете я македонката Дияна во шоуто на Слави „Добре дошъл в България“

Силна девойка, македонска българка....случайно во шоуто...
Я претставува Република Макеодния..
Да я подържиме...
http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=128013467211685

http://vbox7.com/play:788ca71e

Страници: [1]